TEKLİF ALIN

Dinamik Otomasyon olarak projelerinizi ve hayallerinizi dinleyip, teknolojinin imkanlarını sonuna kadar kullanarak uzman ekibimizle hayata geçiriyoruz.

Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılında otomasyon dalında faaliyetlerine başlayan dinamik mühendislik kısa sürede kendisini kanıtlamış , müşterilerinin güvenini kazanmıştır. dinamik mühendislik 2010 yılında yaptırdığı modern binasında; danışma , teknik servis & destek , yazılım & satış , muhasebe

DEVAMINI OKU

Neler Yapıyoruz

2000 yılında otomasyon dalında faaliyetlerine başlayan dinamik mühendislik kısa sürede kendisini kanıtlamış , müşterilerinin güvenini kazanmıştır. dinamik mühendislik 2010 yılında

 • 1

  Perakende Sektörü Donanımları

  POS, yazarkasa, sistem terazileri, optik okuyucular vs. gibi perakende otomasyonlarının ihtiyacı olan tüm donanımları size sağlamaktadır.

 • 1

  Yazılım Çözümleri

  Pos yazarkasalara entegre olarak ya da bağımsız olarak yazılımları ile perakende, toptan satış yapan KOBİ ve AVM lerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

 • 1

  "Anahtar Teslimi" Çözümler

  DİNAMİK MÜHENDİSLİK rakiplerinden farklı kılan, perakende sektörünün standart ekipmanlarının yanısıra, sektöre, ürüne özel yazılım projelerini de hayata geçirmesidir.

banner-icon

%20

Dinamik Özel Yazılım Çözümlerimizde
%20’ye Varan İndirimler...

Bizden Haberler

Tüm Haberler