Hakkımızda

Hakkımızda


Çalışkan ve duyarlı personeli ile sektörde yıllardır hizmet veren dinamik mühendislik, 1999 yılında yazarkasa ve elektronik terazi satışı ile sektöre adım atmış; kurulduğu yıldan  itibaren satış sonrası teknik destek vermeye başlamıştır. Kuruluşundan itibaren hızla gelişen dinamik mühendislik 2000 lı yıllarla beraber barkodlu yazarkasa ve barkodlu terazi satışına ağırlık vermiş ve alt yapısını buna bağlı  olarak geliştirmiştir.  barkodlu yazarkasa, barkodlu terazi satış, kurulum, eğitim ve teknik destek hizmetiyle ayrıcalık yaratmıştır.

Bununla birlikte; 2000 yılında barkodlu sistemlerin vazgeçilmez bir parçası olan MİKRO yazilim evinin market,programlarının yetkili satıcıligini almıştır

2000 yılından itibaren ticari yazılımlar konusunda çalışmaya başlayan dinamik mühendislik , halen Mikro Ticari programlarının retail çözüm ortaklığı erp satış ve servis noktası  ve yetkili satıcıligini  yapmaktadır.

2000 yılı itibariyle teknik donanım bakımından benzersiz özelliklere sahip IBM ve inter  Yazarkasalarının dağıtıcısı olmuştur.

2002 yilindan itibari ile PERKON personel kontrol barkod  sistemleri ltd sti ile ARGOX , DATALOGIC,ISHIDA, M3 MOBILE , PARTNER, gibi dünyanın önde gelen markalarının, satis ve satış sonrası hizmet desteğini sağlamaktadır.

2009 yılı itibari ile güneş bilgisayar ile müşterilerimizin server ,bilgisayar, kamera ,kabin gibi çevre bileşenlerinin satış ve satış sonrası hizmet desteğini sağlamaktadır.

Bu arada dinamik mühendislik müşteri ihtiyaçlarını göze alarak yazar kasa pos rulosu terazi etiketi ürün etiketi ve raf etiketi gibi vazgeçilmezleri de müşterilerine sunmaya başlamıştır.

Genel dağıtıcılık ağını genişleterek  ilerleyen dinamik mühendislik 2014 yılında dibal ve bizerba  Terazilerinin de  Genel Dağıtıcılığını almıştır.

Özenli hizmet anlayışıyla dikkatleri üzerine toplayan dinamik mühendislik , 1500’u aşan müşteri sayısıyla artık bolgede üne sahip bir markadır.